RT9183-33GGF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Analog Devices Inc.
Varastossa: 644
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A SOT-223F
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9183-33GGF
DigiKeyn tuotenumero
RT9183-33GGF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT9183-33GGF
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT-223F
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 1,5A
Virta - lepovirta (Iq)
500 µA
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223F
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V