RT9069-33GQU
DigiKeyn tuotenumero
RT9069-33GQUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RT9069-33GQUCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT9069-33GQU
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-UDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 6-UDFN (1,6x1,6)
Virta - lepovirta (Iq)
3.5 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Virta - syöttö (maks.)
5 µA
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
36V
Pakkaus / kotelo
6-UFDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-UDFN (1,6x1,6)
Jännitehäviö (maks.)
0,36V @ 10mA