RT9013-25GB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Analog Devices Inc.
Varastossa: 20 987
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Analog Devices Inc.
Varastossa: 2 831
Tekniset tiedot
Microchip Technology
Texas Instruments
Texas Instruments
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9013-25GB
DigiKeyn tuotenumero
1028-RT9013-25GBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1028-RT9013-25GBCT-ND - Cut Tape (CT)
1028-RT9013-25GBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT9013-25GB
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta - lepovirta (Iq)
50 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 500mA