AT25SF041B-SSHD-T
DigiKeyn tuotenumero
1695-AT25SF041B-SSHD-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1695-AT25SF041B-SSHD-TCT-ND - Cut Tape (CT)
1695-AT25SF041B-SSHD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT25SF041B-SSHD-T
Kuvaus
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH - NOR Muisti IC 4Mbit SPI – Quad I/O 108 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
AT25SF041B-SSHD-T -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
SPI – Quad I/O
Valm.
Kellotaajuus
108 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
50µs, 2,4ms
Syöttöjännite
2,5V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TC)