RP10-4805DA/P
DigiKeyn tuotenumero
RP10-4805DA/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP10-4805DA/P
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 5V -5V 1A, 1A 36V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RP10-4805DA/P -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
10 W
Valm.
Jännite - erotus
1.6 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OVP, SCP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.87
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 2
-5V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
1A, 1A