RP10-4805DA/P | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | RP10-4805DA/P-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RP10-4805DA/P |
Kuvaus | DC DC CONVERTER +/-5V 10W |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 5V -5V 1A, 1A 36V - 75V Tulo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RP10-4805DA/P -mallit |
Kategoria | Teho (wattia) 10 W |
Valm. | Jännite - erotus 1.6 kV |
Sarja | Sovellukset ITE (kaupallinen) |
Pakkaustapa Putki | Ominaisuudet Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OVP, SCP, UVLO |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 80°C |
Tyyppi Eristetty moduuli | Tehokkuus 0.87 |
Lähtöjen lukumäärä 2 | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Tulojännite (min.) 36V | Pakkaus / kotelo 6-DIP-moduuli |
Tulojännite (maks.) 75V | Koko/mitat 1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) |
Jännite - lähtö 1 | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä |
Jännite - lähtö 2 -5V | Päätuotenumero |
Virta - lähtö (maks.) 1A, 1A |