RHV3-1212S/R20
DigiKeyn tuotenumero
945-RHV3-1212S/R20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RHV3-1212S/R20
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 250mA 10,8V - 13,2V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RHV3-1212S/R20 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
250mA
Valm.
Teho (wattia)
3 W
Sarja
Jännite - erotus
20 kV
Pakkaustapa
Putki
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
79%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
10,8V
Pakkaus / kotelo
16-SIP-moduuli, 4 johdinta
Tulojännite (maks.)
13,2V
Koko/mitat
1,77" pit. x 0,59" lev. x 0,67" kork. (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm)