REM30-4824SW
DigiKeyn tuotenumero
REM30-4824SW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REM30-4824SW
Kuvaus
DC DC CONVERTER 24V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 1,25A 18V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
REM30-4824SW -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30 W
Valm.
Jännite - erotus
5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli, 5 johdinta
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
1,25A