REC30K-2415SZ
DigiKeyn tuotenumero
945-REC30K-2415SZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REC30K-2415SZ
Kuvaus
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 2A 9V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
REC30K-2415SZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30 W
Valm.
Jännite - erotus
2 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
0.88
Tulojännite (min.)
9V
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Virta - lähtö (maks.)
2A