RACPRO1-S240E/48
DigiKeyn tuotenumero
945-RACPRO1-S240E/48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACPRO1-S240E/48
Kuvaus
240W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 5A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
Recom Power
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
Laboratorio
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
Koko/mitat
5,47" pit. x 1,54" lev. x 4,92" kork. (139,0mm x 39,0mm x 125,0mm)
AC-jännite - tulo
85 ~ 132 VAC, 170 ~ 277 VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, IECEE CB Scheme
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
5A