RACM550-56SG/OF
DigiKeyn tuotenumero
945-RACM550-56SG/OF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACM550-56SG/OF
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 56V 550W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 56V 80 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, pohjalevy, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, yleistulo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
80 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
5,00" pit. x 2,99" lev. x 1,50" kork. (127,0mm x 76,0mm x 38,0mm)
Jännite - lähtö 1
56V
Hyväksyjä
CE, cURus
Sähkövirta - lähtö 1
9.82 A