RACM40-24S
DigiKeyn tuotenumero
945-2588-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACM40-24S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RACM40-24S -mallit
Kategoria
Sovellukset
Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Koko/mitat
3,60" pit. x 2,38" lev. x 1,31" kork. (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
1.67 A