RACM230-24SG/ENC
DigiKeyn tuotenumero
945-RACM230-24SG/ENC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACM230-24SG/ENC
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 230W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 80 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RACM230-24SG/ENC -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Koko/mitat
4,13" pit. x 2,44" lev. x 1,38" kork. (105,0mm x 62,0mm x 35,0mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
9.58 A