RACM130E-12SK/ENC
DigiKeyn tuotenumero
945-RACM130E-12SK/ENC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACM130E-12SK/ENC
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 130W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
86%
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Aluslevy, tuki DC-tulolle, PFC, yleistulo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
4,66" pit. x 2,47" lev. x 1,52" kork. (118,3mm x 62,7mm x 38,7mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Hyväksyjä
CE, EAC
Sähkövirta - lähtö 1
10.8 A