RAC20-15SK/277
DigiKeyn tuotenumero
945-RAC20-15SK/277-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC20-15SK/277
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 20W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 1,33A 85 – 305VAC, 120 – 430VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RAC20-15SK/277 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Recom Power
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli, 4 johdinta
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
2,07" pit. x 1,08" lev. x 0,91" kork. (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - tulo
85 – 305VAC, 120 – 430VDC
Vakionumero
60335-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
15V
Linjan regulointi
±0,5%
Virta - lähtö (maks.)
1,33A
Kuorman regulointi
±2%
Teho (wattia)
20 W