RAC05-12SK/277
DigiKeyn tuotenumero
945-3192-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC05-12SK/277
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 416mA 85 – 305VAC, 120 – 430VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
RAC05-12SK/277 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Recom Power
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
83%
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
9-DIP-moduuli, 4 johdinta
Koko/mitat
1,25" pit. x 1,05" lev. x 0,86" kork. (31,7mm x 26,7mm x 21,8mm)
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - tulo
85 – 305VAC, 120 – 430VDC
Linjan regulointi
±0,5%
Jännite - lähtö 1
12V
Kuorman regulointi
0.01
Virta - lähtö (maks.)
416mA
Paino
0,069 lb (31,3 g)
Teho (wattia)
5 W