RAC04-3.3SA on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Recom Power
Varastossa: 184
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 1,2A 90 – 264VAC Tulo
RECOM RAC AC/DC Power Modules | Digi-Key Daily
RAC04-3.3SA
DigiKeyn tuotenumero
945-1071-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC04-3.3SA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RAC04-3.3SA -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
68%
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
1,44" pit. x 1,07" lev. x 0,69" kork. (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
3,3V
Linjan regulointi
±0,2%
Virta - lähtö (maks.)
1,2A
Kuorman regulointi
±1%
Teho (wattia)
4 W