RAC04-24SA
DigiKeyn tuotenumero
945-1069-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC04-24SA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 167mA 90 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
RAC04-24SA -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
77%
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
1,44" pit. x 1,07" lev. x 0,69" kork. (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
24V
Linjan regulointi
±0,2%
Virta - lähtö (maks.)
167mA
Kuorman regulointi
±0,5%
Teho (wattia)
4 W