RAC04-12SA
DigiKeyn tuotenumero
945-1066-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC04-12SA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 4W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 333mA 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RAC04-12SA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
Recom Power
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
77%
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
7-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
1,44" pit. x 1,07" lev. x 0,69" kork. (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cULus, EN
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
±0,2%
Virta - lähtö (maks.)
333mA
Kuorman regulointi
±0,5%
Teho (wattia)
4 W