RAC03-24SK/SMT-R
DigiKeyn tuotenumero
945-RAC03-24SK/SMT-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
945-RAC03-24SK/SMT-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-RAC03-24SK/SMT-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC03-24SK/SMT-R
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 125mA 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Recom Power
Ominaisuudet
PFC, Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tehokkuus
77%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
20-SMD-moduuli, 10 jalkaa
Koko/mitat
1,09" pit. x 0,93" lev. x 0,81" kork. (27,7mm x 23,7mm x 20,6mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CE, cURus, FCC
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60335-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
125mA
Linjan regulointi
±2,5%
Teho (wattia)
3 W
Kuorman regulointi
2,5%