RAC02-12SGA
DigiKeyn tuotenumero
945-3048-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC02-12SGA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 167mA 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RAC02-12SGA -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Recom Power
Ominaisuudet
Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Putki
Tehokkuus
0.72
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,33" pit. x 0,87" lev. x 0,75" kork. (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
±2%
Virta - lähtö (maks.)
167mA
Kuorman regulointi
±6%
Teho (wattia)
2 W