RA3-241503D/SMD
DigiKeyn tuotenumero
945-RA3-241503D/SMD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RA3-241503D/SMD
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V 3V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V 3V 100mA, 500mA 21,6V - 26,4V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RA3-241503D/SMD -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 2
3V
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
100mA, 500mA
Sarja
Teho (wattia)
3 W
Pakkaustapa
Putki
Jännite - erotus
5.2 kV
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähtöjen lukumäärä
2
Tehokkuus
80%
Tulojännite (min.)
21,6V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
26,4V
Pakkaus / kotelo
16-SMD-moduuli, 6 johdinta
Jännite - lähtö 1
Koko/mitat
0,92" pit. x 0,59" lev. x 0,33" kork. (23,4mm x 15,0mm x 8,5mm)