R24P21503D
DigiKeyn tuotenumero
945-3071-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R24P21503D
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V -3V 2W
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -3V 66mA, 333mA 21,6V - 26,4V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
R24P21503D -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
66mA, 333mA
Valm.
Teho (wattia)
2 W
Sarja
Jännite - erotus
5.2 kV
Pakkaustapa
Putki
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
82%
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
21,6V
Pakkaus / kotelo
7-SIP-moduuli, 5 johdinta
Tulojännite (maks.)
26,4V
Koko/mitat
0,77" pit. x 0,39" lev. x 0,49" kork. (19,6mm x 9,8mm x 12,5mm)