R1S8-3.33.3-R
DigiKeyn tuotenumero
945-R1S8-3.33.3-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
945-R1S8-3.33.3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-R1S8-3.33.3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R1S8-3.33.3-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 303mA 3V - 3,6V Tulo
EDA/CAD-mallit
R1S8-3.33.3-R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
1 W
Valm.
Jännite - erotus
1 kV
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tulojännite (min.)
3V
Tulojännite (maks.)
3,6V
Koko/mitat
0,50" pit. x 0,42" lev. x 0,28" kork. (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm)
Virta - lähtö (maks.)
303mA