RTXE-2016ED333-C-25.000-TR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
ECS Inc.
Varastossa: 8 337
Tekniset tiedot
25 MHz TCXO HCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
RTXE-2016ED333-C-25.000-TR
DigiKeyn tuotenumero
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTXE-2016ED333-C-25.000-TR
Kuvaus
XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V HCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±2,5ppm
Sarja
Absoluuttinen vetoalue (APR)
±1ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
5,5mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)