RPE-9.800-9001-NS1
DigiKeyn tuotenumero
2151-RPE-9.800-9001-NS1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPE-9.800-9001-NS1
Kuvaus
BUZZER ELEMENT STD 9.8 KHZ 9MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9.8 kHz Standardi Summerielementit 30V p-p 0,354" halk. (9,00mm) 1.5 kOhms
Kategoria
Tyyppi
Standardi
Valmistaja
Raltron Electronics
Impedanssi
1.5 kOhms
Pakkaustapa
Kaukalo
Kapasitanssi taajuudella
10500pF @ 100Hz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Taajuus
9.8 kHz
Koko/mitat
0,354" halk. (9,00mm)
Tulojännite (maks.)
30V p-p