RPE-18.500-1204-NS1
DigiKeyn tuotenumero
2151-RPE-18.500-1204-NS1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPE-18.500-1204-NS1
Kuvaus
BUZZER ELEMENT STD 18.5 KHZ 12MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18.5 kHz Standardi Summerielementit 30V p-p 0,472" halk. (12,00mm) 1 kOhms
Kategoria
Tyyppi
Standardi
Valmistaja
Raltron Electronics
Impedanssi
1 kOhms
Pakkaustapa
Kaukalo
Kapasitanssi taajuudella
6000pF @ 100Hz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Taajuus
18.5 kHz
Koko/mitat
0,472" halk. (12,00mm)
Tulojännite (maks.)
30V p-p