RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Raltron Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Raltron Electronics
Varastossa: 3 000
Tekniset tiedot
40 MHz ±10ppm Kiteet 9pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2151-RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2151-RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR
Kuvaus
CRYSTAL 40.0000MHZ 9PF SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kuormakapasitanssi
9pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
40 MHz
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)