RH100-16.000-9-1018-EXT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2151-RH100-16.000-9-1018-EXT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2151-RH100-16.000-9-1018-EXT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-RH100-16.000-9-1018-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RH100-16.000-9-1018-EXT-TR
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Tarkka kuvaus
16 MHz ±10ppm Kiteet 9pF 70 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
9pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Taajuuden vakaus
±18ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)