OX4170A-D3-2-25.000-3.3
DigiKeyn tuotenumero
2151-OX4170A-D3-2-25.000-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OX4170A-D3-2-25.000-3.3
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 25MHZ 3.3V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz OCXO CMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Pakkaustapa
Nauha
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
0,374" pit. x 0,287" lev. (9,50mm x 7,30mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,173" (4,40mm)