OX4170A-D3-2-20.000-3.3 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Taitien
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
20 MHz OCXO CMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
OX4170A-D3-2-20.000-3.3
DigiKeyn tuotenumero
2151-OX4170A-D3-2-20.000-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OX4170A-D3-2-20.000-3.3
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppb
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Pussi
Virta - syöttö (maks.)
150mA
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,374" pit. x 0,287" lev. (9,50mm x 7,30mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,173" (4,40mm)