OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
DigiKeyn tuotenumero
2151-OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
Kuvaus
XTAL OSC 20.0000MHZ 3.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz OCXO CMOS Oskillaattori 3,3V 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±5ppb
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,803" pit. x 0,500" lev. (20,40mm x 12,70mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,590" (14,99mm)