OX4120A-D3-5-10.000-3.3
DigiKeyn tuotenumero
2151-OX4120A-D3-5-10.000-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OX4120A-D3-5-10.000-3.3
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz OCXO CMOS Oskillaattori 3,3V 14-DIP, 4 johtoa (täysikokoinen, metallipurkki)
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppb
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
14-DIP, 4 johtoa (täysikokoinen, metallipurkki)
Tyyppi
Koko/mitat
0,819" pit. x 0,520" lev. (20,80mm x 13,20mm)