OX4014A-D3-2-20.000-3.3_top
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
DigiKeyn tuotenumero
2151-OX4014A-D3-2-20.000-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz OCXO CMOS Oskillaattori 3,3V 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,575" pit. x 0,382" lev. (14,60mm x 9,70mm)
Tyyppi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)