RAK3112-9-SM-I
DigiKeyn tuotenumero
4735-RAK3112-9-SM-ITR-ND - Rullattu teippi (TR)
4735-RAK3112-9-SM-ICT-ND - Cut Tape (CT)
4735-RAK3112-9-SM-IDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAK3112-9-SM-I
Kuvaus
WISDUO MODULE FOR LORAWAN RAK311
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Bluetooth, yleinen ISM < 1GHz, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth v5.0, LoRaWAN, LPWAN RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 863MHz – 928MHz, 2,4GHz Antenni ei sisälly, I-PEX MHF4 Kiinnitys pintaan
Kategoria
Sarjaliitännät
ADC, GPIO, I2C, SPI, UART, USB
Valm.
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, I-PEX MHF4
Sarja
Käytetty mikropiiri/osa
ESP32-S3, SX1262
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Muistin koko
16MB Flash, 512kB RAM
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
3V – 3,6V
RF-perhe/standardi
Bluetooth, yleinen ISM < 1GHz, WiFi
Virta - saapuva
25,46mA – 91mA
Protokolla
Virta - lähetys
112mA – 340mA
Taajuus
863MHz – 928MHz, 2,4GHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tiedonsiirtonopeus
54Mbps
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C