QADA-65-24-1401
DigiKeyn tuotenumero
Q983-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QADA-65-24-1401
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Johdon pituus
59" (1,50m)
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Lähtöjännite
24V
Virta - lähtö (maks.)
2,71A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
65 W