QADA-50-12-1401
DigiKeyn tuotenumero
Q1193-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QADA-50-12-1401
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 50 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
50 W
Valmistaja
Qualtek
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Sarja
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
100 – 240VAC
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Virta - lähtö (maks.)
4,2A