Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
DigiKeyn tuotenumero
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
Kuvaus
HEATSHRINK 1/2"-6" BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Joustava 0,472" (11,99mm) 4 – 1 Musta 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,055" (1,40mm)
Valm.
Materiaali
Sarja
Ominaisuudet
Tarrapintainen, Nesteitä kestävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
80°C
Kutistussuhde
Säilytys/jäähdytyslämpötila
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Säilyvyys
60 kuukautta
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,472" (11,99mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,118" (2,99mm)