FMA1-12038WBJT12-A
FMA1-12038WBJT12-A
FMA1-12038WBJT12-A
FMA1-12038WBJT12-A
DigiKeyn tuotenumero
Q1282-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FMA1-12038WBJT12-A
Kuvaus
EC FAN, 120X120X38MM, 2-BALL BEA
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 100 – 240VAC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 137,6CFM (3,85m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Kohina
51,5dB(A)
Valmistaja
Qualtek
Teho (wattia)
15,00W
Sarja
RPM
3500 RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 riviliitintä
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP54 - pölyltä suojattu, vedenkestävä
Jännite – nimellinen
100 – 240VAC
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,180A
Ilmavirtaus
137,6CFM (3,85m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,445 in H2O (110,8 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C