FKA2-25489NBHW3F
FKA2-25489NBHW3F
DigiKeyn tuotenumero
Q604-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FKA2-25489NBHW3F
Kuvaus
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Pyöreä - 254mm halk. Pallo 630,0CFM (17,64m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
62,0dB(A)
Valmistaja
Qualtek
Teho (wattia)
67,8W
Sarja
RPM
2000 RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Koko/mitat
Pyöreä - 254mm halk.
Paino
4,4 lbs (2 kg)
Leveys
89,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,620A
Ilmavirtaus
630,0CFM (17,64m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,276 in H2O (68,7 Pa)