FDD1-17251EBHW32
DigiKeyn tuotenumero
Q889-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDD1-17251EBHW32
Kuvaus
FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 48VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 151mm kork. Pallo 325,0CFM (9,10m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
64,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
37.9 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 151mm kork.
Paino
2,3 lbs (1 kg)
Leveys
51,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,790A
Ilmavirtaus
325,0CFM (9,10m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
1,134 in H2O (282,5 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
50000 tuntia @ 25°C