FDA2-25489QBLT4F
DigiKeyn tuotenumero
Q875-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDA2-25489QBLT4F
Kuvaus
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 230VAC Pyöreä - 254mm halk. Pallo 440,0CFM (12,32m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Kohina
52,0dB(A)
Teho (wattia)
32,00W
Sarja
RPM
1650 RPM
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
230VAC
Koko/mitat
Pyöreä - 254mm halk.
Paino
6 lbs (2,7 kg)
Leveys
89,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,140A
Ilmavirtaus
440,0CFM (12,32m³/min)
Staattinen paine
0,307 in H2O (76,5 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
50000 tuntia @ 25°C