FDA2-25489NBHT4F
DigiKeyn tuotenumero
Q872-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDA2-25489NBHT4F
Kuvaus
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Pyöreä - 254mm halk. Pallo 860,0CFM (24,08m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Kohina
68,0dB(A)
Teho (wattia)
97,0W
Sarja
RPM
3200 RPM
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Koko/mitat
Pyöreä - 254mm halk.
Paino
6 lbs (2,7 kg)
Leveys
89,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,880A
Ilmavirtaus
860,0CFM (24,08m³/min)
Staattinen paine
0,846 in H2O (210,7 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
50000 tuntia @ 25°C