FDA2-17238NBHT4F
DigiKeyn tuotenumero
Q856-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDA2-17238NBHT4F
Kuvaus
FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 151mm kork. Pallo 240,0CFM (6,72m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Kohina
59,0dB(A)
Valmistaja
Qualtek
Teho (wattia)
25,00W
Sarja
RPM
3100 RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 riviliitintä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 151mm kork.
Paino
1,8 lbs (816,5 g)
Leveys
38,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,210A
Ilmavirtaus
240,0CFM (6,72m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,571 in H2O (142,2 Pa)
Materiaali - terä
Teräs
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
50000 tuntia @ 25°C