FAD1-12038CBMW12
DigiKeyn tuotenumero
Q643-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FAD1-12038CBMW12
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 96,3CFM (2,70m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
45,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
4.08 W
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
0,518 lb (234,96 g)
Leveys
38,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,340A
Ilmavirtaus
96,3CFM (2,70m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,228 in H2O (56,8 Pa)