FAD1-12038CBJW12
DigiKeyn tuotenumero
Q999-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FAD1-12038CBJW12
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 120,1CFM (3,36m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
48,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
7.44 W
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
0,518 lb (234,96 g)
Leveys
38,50mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,620A
Ilmavirtaus
120,1CFM (3,36m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,335 in H2O (83,4 Pa)