FAD1-08038CBHW12
DigiKeyn tuotenumero
Q634-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FAD1-08038CBHW12
Kuvaus
FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80,5mm pit. x 80,5mm kork. Pallo 53,3CFM (1,49m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
39,9dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
3.12 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 80,5mm pit. x 80,5mm kork.
Paino
0,264 lb (119,75 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,260A
Ilmavirtaus
53,3CFM (1,49m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
0,222 in H2O (55,3 Pa)