745W-15/07
745W-15/07
745W-15/07
DigiKeyn tuotenumero
Q242-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
745W-15/07
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Uroslehtiliittimet IEC 320-C20 Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Kategoria
Napojen lukumäärä
3
Valmistaja
Qualtek
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Sarja
Tilaa varokkeelle
No
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Pikaliitin - 0,189" (4,8mm)
Liittimen malli
IEC 320-C20
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,60mm x 24,60mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet
Paneelin paksuus
0,059" (1,50mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
16A
Hyväksyjä
CCC, CSA, UL, VDE
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC