739W-X2/20
739W-X2-20
739W-X2-20
739W-X2/20
DigiKeyn tuotenumero
Q282-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
739W-X2/20
Kuvaus
AC RCPT NEMA 5-20R
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtaliitin Vastake, Naaraspistokkeet NEMA 5-20R Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Kategoria
Napojen lukumäärä
3
Valmistaja
Qualtek
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Sarja
Terminointi
IDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Terminointikansi
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Neliö - 24,50mm x 24,50mm
Liittimen malli
NEMA 5-20R
Paneelin paksuus
0,031" – 0,071" (0,79mm – 1,80mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Hyväksyjä
cUL, UL
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Päätuotenumero
Jänniteluokitus
125VAC