17-M100B-C on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
HellermannTyton
Varastossa: 400
Tekniset tiedot
Standardi, Lukittuva Musta 0,81" (20,50mm) 0,098" (2,50mm) 18 lbs (8,16 kg)
17-M100B-C
DigiKeyn tuotenumero
Q824-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
17-M100B-C
Kuvaus
CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 3.93"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Leveys
0,098" (2,50mm)
Valmistaja
Qualtek
Pituus - todellinen
0,328' (100,00mm, 3,93")
Sarja
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Vetolujuus
18 lbs (8,16 kg)
Osan tila
Vanhentunut
Ominaisuudet
UV-kestävä
Nippusiteen tyyppi
Standardi, Lukittuva
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus - likimääräinen
4"
Väri
Musta
Nipun halkaisija
0,81" (20,50mm)